Pracownia stolarska z wieloletnim doświadczeniem

O nas

„PRACOWNIA MEBLI” to firma zajmująca się aranżacją wnętrz oraz kompleksowym wykonaniem zabudowy mebli na indywidualne zamówienie. Głównym polem naszej działalności są meble kuchenne, meble łazienkowe, szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi oraz szafy wolnostojące z drzwiami otwieranymi i inne . Ponadto do każdej zakupionej kuchni, dobierzemy najbardziej optymalny zestaw sprzętów AGD. Nasza firma opiera się na trzech głównych filarach: doświadczeniu, zaangażowaniu oraz staranności. Od lat wspólnie pracujemy w oparciu o wypracowane standardy, dzięki którym zamieniamy marzenia i wizje w meble na wymiar oraz oryginalne aranżacje wnętrz.

Nasz zespół tworzą ludzie energiczni, kreatywni oraz gotowi podjąć każde wyzwanie. Inspirują nas konkretne preferencje klientów oraz sugestie, które uzupełnimy o autorskie propozycje stylowo łącząc najwyższą jakość, innowacyjne rozwiązania technologiczne, design oraz nowoczesny funkcjonalizm. Aranżujemy wnętrza kierujemy się najnowocześniejszymi trendami we wzornictwie, nieograniczoną kreatywnością oraz świeżością spojrzenia na indywidualne potrzeby. Najważniejsze jest dla nas Twoja 100% satysfakcja, dlatego stawiamy na absolutnie najwyższą jakość materiałów, prawdziwie kompleksową obsługę oraz całkowite zaangażowanie na każdym etapie realizacji projektu. Spełnimy Twoje życzenie podpowiadając Ci optymalne rozwiązania i prowadząc za rękę przez wszystkie etapy projektowe – wprost do wnętrz Twojej wymarzonej kuchni.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Proces

img01

KUCHNIE

Front lakierowany? Drewno? Kamień?
Zobacz Więcej

img01

SZAFY

Wnękowe, szklane drzwi?
Zobacz Więcej

img01

POKOJE

dziecka? sypanilnia? salon?
Zobacz Więcej

img01

WC

szafka pod misę? zabudowa pralki?
Zobacz Więcej

partners partners partners partners

Stwórz Swój Projekt

Mały krok dzieli Cię od wymarzonej zabudowy przestrzeni? A może potrzebujesz kompleksowej pomocy? W obu przypadkach pomożemy Ci w realizacji Twojego planu. Zobacz już teraz, co możemy dla Ciebie zrobić. Jesteś gotowy na nasz projekt? To świetnie! Zadzwoń do nas, lub wyślij email, odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.!

509-213-137

504-291-388